Ostatni wpis
323

Deklaracja

Deklaracja uczestnictwa

Wszystkich, którzy dotychczas nie wypełnili deklaracji uczestnictwa dzieci w drużynie Frendo, prosimy o niezwłoczne dokonanie tych czynności i przekazanie deklaracji do trenerów (deklaracja dostępna do druku na stronie www.uksfrendo.pl). Deklaracja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania klubu. Tylko dzieci zgłoszone oficjalnie poprzez złożenie deklaracji mają prawo uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez UKS Frendo. Z poważaniem Zarząd UKS Frendo.