WAŻNE !!! APLIKACJA PROTRAINUP
386
post-template-default,single,single-post,postid-386,single-format-standard,bridge-core-2.9.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

WAŻNE !!! APLIKACJA PROTRAINUP

WAŻNE !!! APLIKACJA PROTRAINUP

Drodzy Rodzice naszych zawodników „Frendziaków’

 

Analizując zeszłoroczne spotkanie z Państwem uznaliśmy, że największym problemem prowadzącym do wzajemnego niezrozumienia jest niewystarczająca komunikacja pomiędzy rodzicami i trenerami. Dlatego stworzona została nowa strona internetowa, która mamy nadzieję ułatwi łączenie pomiędzy różnymi platformami ale dodatkowo chcemy korzystać z nowego programu do komunikacji z rodzicami i zarządzania klubem. Program nazywa się ProTrainUp i każdy z Państwa będzie miał do niego indywidualny, nadawany przez nas dostęp. Do programu będzie można się dostać poprzez przeglądarkę internetową (komputer, laptop) lub poprzez aplikację mobilną instalowaną na telefon (dostępna w sklepie internetowym Google Play). Korzystając z tego programu będziecie mogli między innymi:

  • sprawdzać terminy i miejsce treningów, ich tematy, godziny meczy a wszystko w formie kalendarza drużyny, do której należy Państwa syn,
  • sprawdzić frekwencję młodego piłkarza,
  • komunikować się bezpośrednio z trenerami, czytać ogłoszenia klubowe, otrzymywać powołania na turnieje i mecze, potwierdzać uczestnictwo lub usprawiedliwiać nieobecności
  • kontrolować składki za treningi, a także w niedalekiej przyszłości dokonywać opłat w wygodny sposób za pomoc szybkich płatności (Przelewy24)

W najbliższych dniach na maile, które Państwo umieścili w deklaracjach uczestnictwa  w zajęciach, zostaną wysłane maile z danymi dostępowymi do programu (hasło po zalogowaniu się do programu będzie można zmienić). Prosimy o informację, jeżeli Państwo nie dostaniecie maila lub będą problemy z logowaniem. Bardzo zachęcamy do pobrania tego programu (jest darmowy) i korzystania z niego, ponieważ liczymy na to, że będzie to najszybszy i najprostszy sposób na komunikację pomiędzy nami. Poniżej link do filmiku który mamy nadzieję ułatwi Państwu korzystanie z nowego programu: https://www.youtube.com/watch?v=CTtpvkTXTIo

Pozdrawiamy

Trenerzy UKS Frendo Dywity

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.