Oficjalna strona

Ostatnie Obrazy
Styczeń 2017

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
Przekaż 1 % podatku na UKS FRENDO DYWITY !!!
____________________________________
Przekaż 1 % podatku na UKS FRENDO DYWITY !!!

Tak, jak w ubiegłych latach, każdy z nas może wesprzeć rozwój młodzieży Frendo. Ruszamy z akcją   " Przekaż 1 %podatku na Frendo". W roku 2016 nasz budżet wspomogła kwota 2200 zł. Z tych pieniędzy zostały zakupione kubki z logo klubu, które wszyscy otrzymali na naszej Wigilii oraz dofinansowano zakup bluz . W tym roku chcielibyśmy powtórzyć taką akcję a srodki przeznaczyć na kolejne ciekawe przedsięwzięcia. Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć nasze działania, z góry, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

W rozwinięciu instrukcja przekazania 1 % na Frendo .......................

Walka na Mazurach
Walka na Mazurach

W sobotę 14 stycznia Orlicy Frendo ( rocznik 2006 i młodsi ) rywalizowali w turnieju Mazury Winter Cup w Mrągowie. Tym razem mogliśmy zmierzyć się z kilkoma zespołami, z którymi nie mielismy jeszcze okazji grać. Sprawdzian wypadł zadawalająco, choć oczywiście zawsze może być lepiej. Ostatecznie nasz zespół został sklasyfikowany na 6 miejscu wśród 10 drużyn. Bramki dla Frendo zdobyli Mikołaj Sieradzki 4 i Michał Król  3.

Wyniki Frendo :

UKS Frendo Dywity - KKS Granica Kętrzyn 2:0

UKS Frendo Dywity - UKS Mały Jeziorak Iława 1:1

UKS Frendo Dywity - Żagiel Piecki 3:0

UKS Frendo Dywity - Naki II Olsztyn 0:1

UKS Frendo Dywity - Mini Soccer Mrągowo 1:2

Wyjazd do Mrągowa
Wyjazd do Mrągowa

W sobotę 14 stycznia Frendo wyjeżdża na turniej halowy do Mrągowa. Tym razem to rocznik 2006 będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w turnieju Mazury Winter Cup "Elite Youth 2017". Wyjazd spod szkoły w Dywitach o godz. 8.00. Zabieramy żółto - czarny sprzęt meczowy, bluzy Frendo, prowiant i legitymacje szkolne.

Powołani zawodnicy :

Szymon Nowakowski, Michał Król, Mikołaj Sieradzki, Maciej Klemczak, Dominik Lenda, Michał Mikołajski, Konrad Żyliński, Mikołaj Cybul, Bartosz Polański, Maksymilian Pruszkowski, Filip Zdankiewicz

W rozwinięciu grupy turnieju .................................

Powołania na niedzielne granie w Olsztynie
____________________________________

W najbliższą niedzielę tj. 8 stycznia w sali UWM przy ul. Pana Tadeusza 4 ( w parku im. Kusocińskiego ) w Olsztynie odbędzie się trening starszej grupy Frendo. Zajęcia przeprowadzimy w godz. 14.00-16.00 ( zbiórka przed 14.00 ). Powołani są wszyscy zawodnicy z roczników 2004 i 2005 oraz :

2006 - Szymon Nowakowski, Michał Król, Mikołaj Sieradzki, Maciej Klemczak, Tymoteusz Kwas, Dominik Lenda, Tymoteusz Abramowski, Julian Wilk, Michał Mikołajski

2007 - Konrad Żyliński, Mikołaj Cybul, Maksymilian Pruszkowski, Bartosz Polański, Andrzej Leszczyński

2008 - Filip Zdankiewicz

2009 - Franciszek Barański

Świąteczny odpoczynek
Świąteczny odpoczynek

Po wspaniałej Wigilii klubowej, za którą chciałbym wszystkim ogromnie podziękować, przyszedł czas na rodzinny odpoczynek. W okresie 27.12.2016 - 02.01.2017 wszystkie treningi zostały odwołane. Ten czas spędzamy z najbliższymi i zbieramy siły na Nowy Rok. Zachęcam do aktywnego wypoczynku i do zobaczenia na treningach we wtorek 3 stycznia 2017 roku.

Zapraszamy na Wigilię Frendo !
____________________________________
Zapraszamy na Wigilię Frendo !

W pątek 16 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji na Wadągu ul. Kochanowskiego 11 odbędzie się Wigilia Frendo. Zapraszamy wszystkich zawodników z rodzicami. Każdy przynosi coś dobrego - wigilijnego. Lista do wpisywania się na potrawy znajduje się u trenera Krzyśka. Z tego też powodu odwołane są piątkowe treningi na sali. Do zobaczenia na Wigilii.

Projekt dofinansowany
z budżetu
Współpracujemy z
. . .
Centrum Terapii Manualnej
i Rehabilitacji
Składki członkowskie
Wpłacamy 20 zł/m-c

Bank WBS

Dziękujemy :)

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?