Oficjalna strona

Ostatnie Obrazy
Wrzesień 2017

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
Liga młodzików - błędy, błędy i................. błędy
____________________________________

Niestety, młodzicy Frendo doznali pierwszej porażki na własnym boisku. W piątkowe popołudnie nie udało nam sie sprostać wymaganiom postawionym przez zespół Mrągowii Mrągowo. Tego dnia byliśmy słabsi prawie w każdym elemencie piłkarskim. Porażka 8:2 może trochę za wysoka ( mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji bramkowych m.in strzał w słupek ), ale w pełni zasłużona. Bardzo dobrze wchodzilismy w obie połowy meczu, ponieważ jako pierwsi zdobywaliśmy bramki, ale im dalej w las, tym ............... Szkoda. Za tydzień kolejna szansa do poprawienia humorów - mecz wyjazdowy z olsztyńską Warmią.

IV kolejka w lidze młodzików
____________________________________

W piątek o godz. 17.00 na stadionie w Dywitach młodzicy Frendo rozegrają IV kolejkę ligową. Tym razem na Różaną 2a zawita zespół Mrągowi Mrągowo. Zbiórka zawodników o godz. 16.15. Zabieramy ze  soba legitymacje i ochraniacza a grać będziemy w sprzęcie bordowo-granatowym  ( zabieramy również żółto-czarne koszulki na zmianę ).

Powołani zawodnicy : Szymon Kucharzewski, Maciej Sieluk, Jakub Jaworski, Kuba Jasiński, Konrad Lewandowski, Olek Stomski, Michał Król, Szymon Nowakowski, Mikołaj Sieradzki, Dominik Lenda, Dawd Kowalkowski, Maciej Klemczak, Konrad Żyliński, Mikołaj Cybul, Tymoteusz Kwas i Bartosz Polański.

UWAGA - ODWOŁANA LIGA ORLIKÓW !!!
____________________________________
UWAGA - ODWOŁANA LIGA ORLIKÓW !!!

W związku z zalaniem boiska w Kieźlinach dzisiejsze tj. poniedziałek 18 wrzesnia rozgrywki ligowe Orlików oraz wszystkie zajęcia zostają odwołane.

Dobra postawa w lidze Orlików
Dobra postawa w lidze Orlików

Bardzo dobrze wystartowali Orlicy Frendo. W I kolejce grupy A pokonali dwa zespoły Zuri Olsztyn oraz zremisowali z drużyną AP Stomil Olsztyn. Wszystkie mecze toczyły się pod dyktando naszego zespołu. Każdy z frendziaków miał okazję zaprezentować się zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej. W poniedziałek na kieźlińskim Orliku o godz. 17.00 kolejne potyczki Frendo, tym razem w grupie B.

Wyniki :

UKS Frendo Dywity - Żuri II Olsztyn  4:1

UKS Frendo Dywity - Żuri III Olsztyn  8:0

UKS Frendo Dywity - AP Stomil Olsztyn  1:1

Liga młodzików - Wyjazdowa strata
____________________________________

Młodzicy Frendo stracili pierwsze punkty. W wyjazdowej potyczce z Polonią Lidzbark Warmiński nasz zespół uległ rywalowi 2:1. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszych piłkarzy. Po dobrej grze w 10' objęliśmy prowadzenie po strzale Maćka Sieluka. NIestety, po kilku minutach, na tablicy wyników pojawił się remis - zabrakło zablokowania strzału sprzed pola karnego. Gra się wyrównała i do przerwy utrzymał się remis. Po zmianie stron Frendo próbowało zdobyć gola, jednak wszystkie strzały minimalnie mijały bramkę gospodarzy. W końcówce spotkania, po dośrodkowaniu z lewej strony Polonia objęła prowadzenie. Desperackie ataki w końcówce nie powiodły się i pierwsza porażka Frendo w sezonie stała się faktem. Szkoda, bo nie zasługiwaliśmy na przegraną, ale to jest fenomen sportu - nie jest sprawiedliwy. Okazja do poprawienia humoru będzie juz w piątek 22 września, kiedy do Dywit przyjedzie Mrągowia Mrągowo.

Liga młodzików - Pierwszy wyjazd Frendo
____________________________________

Tym razem przed młodzikami Frendo mecz wyjazdowy. Pierwsza podróż w tym sezonie to wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego na mecz z tamtejszą Polonią. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo w środę na stadionie w Lidzbarku ul. Bartoszycka 24 o godz. 17.00. Wyjazd spod szkoły w Dywitach o 15.30. Gramy w żółto - czarnym sprzęcie. Zabieramy ze sobą ochraniacze oraz dokument tożsamości ze zdjęciem..

Powołani zawodnicy :

Szymon Kucharzewski, Jakub Jaworski, Macej Sieluk, Kuba Jasiński, Konrad Lewandowski, Olek Stomski, Michał Król, Szymon Nowakowski, Mikołaj Sieradzki, Dominik Lenda, Maciej Klemczak, Dawid Kowalkowski, Konrad Żyliński, Bartosz Polański, Mikołaj Cybul.

Projekt dofinansowany
z budżetu
Współpracujemy z
. . .
Centrum Terapii Manualnej
i Rehabilitacji
Składki członkowskie
Wpłacamy 20 zł/m-c

Bank WBS

Dziękujemy :)

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?