Oficjalna strona

Obrazy newsów: podatek_1_procest_pit_frendo.png

Jonkowo po raz drugi
Jonkowo po raz drugi

W najbliższą niedzielę tj. 21 stycznia w sali SP w Jonkowie rywalizować będzie 12 drużyn rocznika 2007. W tym gronie będą także nasi piłkarze. Ekipa Frendo będzie składała się z wyróżniających zawodników roczników 2007/1010. Zabraknie, niestety, Konrada Żylińskiego, który wyjeżdża z rodzicami na zimowe szaleństwo. Zbiórka zawodników w niedzielę w szkole w Jonkowie o godz. 8.45. Zabieramy ze sobą bordowo-granatowy sprzęt do grania, niebieskie bluzy Joma, legitymacje szkolne, owoce , kanapkę, 10 zł na swoje wydatki oraz wodę niegazowana.

Powołani zawodnicy : Mateusz Morawski, Mateusz Grygorowicz, Filip Krajewski, Jarek Melnyk, Filip Fliciński, Alan Waleriański, Mikołaj Cybul, Kamil Laszuk, Paweł Komarzewski, Franek Barański, Antek Jarocki

Sparing najmłodszych
Sparing najmłodszych

W środę 17 stycznia chłopcy z roczników 2009/2010, którzy byli na turnieju w Jonkowie zagrają mecz towarzyski ze Stomilkiem. Zbiórka zawodników na sali gimnastyczniej SP 11 w Olsztynie ul. Jagiellońska 8 o godz. 18.00. Planowane zakończenie o godz. 20.00

Powołani zawodnicy : Franek Barański, Wojtek Spaszewski, Miłosz Krezymon, Daniel Denert, Michał Kasprzyk, Szymon Bojanowicz, Antek Budzyński, Aleksander Zduńczuk, Antek Jarocki, Bartek Milewicz.

Dodatkowych informacji udziela trener Bartek

Kierunek Pomorze
Kierunek Pomorze

W niedzielny, wczesny poranek piłkarze Frendo z rocznika 2005/2006 wyruszają  do Gdańska na turniej Gedania Cup. Niestety, nie będzie łatwo, ale podobno to, co piękne rodzi się w bólach. W zespole panuje mały szpital. Ze względu na problemy zdrowotne nie wystapią Jawor i Pikuś. Nie wiadomo też, co będzie z grą Jasiny i Qkiego, którzy cały czas nie czują się najlepiej. Miejmy nadzieję, że reszta chłopców stanie na wysokości zadania i pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności. Wyjeżdżamy do Gdańska w niedzielę 14 stycznia o godz. 6.00 spod szkoły w Dywitach. Zabieramy ze sobą granatowo-bordowy sprzęt do grania oraz białe koszulki na zmianę, niebieskie bluzy Joma, odzież termo ( pod balonem może nie byc najcieplej ), owoce, prowiant, 10 zł na obiad, ochraniacze oraz legitymacje  lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Powołani zawodnicy : Konrad Lewandowski, Olek Stomski, Maciek Sieluk, Szymon Kucharzewski, Kuba Jasiński, Mikołaj Sieradzki, Michał Król, Szymon Nowakowski, Konrad Żyliński, Maciek Klemczak.

Walka w Jonkowie
Walka w Jonkowie

Bardzo dobrze zaprezentowali sie najmłodsi piłkarze Frendo w turnieju halowym rocznika 2009 w Jonkowie. W stawce 12 drużyn zajęli 4 miejsce. Mogło być jeszcze wyżej, jednak w półfinale i meczu o 3 miejsce zabrakło nam trochę szczęścia, Ponieważ oba spotkania zakończyły sie remisami sędzia zarządził serie rzutów karnych, w których, niestety, ulegliśmy. Trzeba podkreślić, że w regulaminowym czasie nasz zespół w 7 meczach uległ rywalom tylko raz.  Warto również zaznaczyć, że nasz zespół prawie w połowie składał się z zawodników młodszego rocznika  ( 2010 ). Dla części chłoców był to pierwszy turniej. BRAWO !!!

Najmłodsi jadą do Jonkowa
Najmłodsi jadą do Jonkowa

W niedzielę 7 stycznia najmłodsza grupa frendziaków jedzie na turniej do Jonkowa. Chłopcy z rocznika 2009/2010 zagrają w sali SP Jonkowo. Zbiórka zawodników na miejscu turnieju o godz. 8.40. Gramy w granatowo - bordowym sprzęcie, zabieramy ze sobą bluzy sportowe, owoce, niegazowaną wodę mineralną i dokument tożsamości. Planowane zakończenie turnieju ok. godz. 16.30.

Projekt dofinansowany
z budżetu
Współpracujemy z
. . .
Centrum Terapii Manualnej
i Rehabilitacji
Składki członkowskie
W 2018 wpłacamy 30 zł/m-c

Bank WBS

Dziękujemy :)

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?