Oficjalna strona

Ostatnie Obrazy
TATRY CUP 2017
TATRY CUP 2017

W sobotę 24 czerwca dwie drużyny Frendo ( U-11 i U-12 ) wezmą udział w ogólnopolskim turnieju Tatry Cup 2017. Impreza odbędzie się w Zakopanem w dn, 24-29 czerwca. W kategorii U-11 do rywalizacji stanie 16 drużyn, natomiast w U-12  25 zespołów, Wyjazd piłkarzy z dworca kolejowego Olsztyn Główny o 5.16 - zbiórka na dworcu o 4.45. Zabieramy ze sobą m.in. legitymacje szkolne, cały sprzęt meczowy, ochraniacze, dresy.

Spotkanie w sprawie wyjazdu do Zakopanego
____________________________________

Dzisiaj o godz. 16 na stadionie odbędzie się ostatni trening grupy młodzików. Po zajęciach czyli ok. 17.30 zostaną podane wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu na turniej Tatry Cup w Zakopanem. Obecność rodziców osób wyjeżdżających OBOWIĄZKOWA !

Frendo jedzie na UEFA EURO U-21
Frendo jedzie na UEFA EURO U-21

We wtorek 20 czerwca młodzież Frendo wraz z rodzicami będzie mogła podziwiać popisy piłkarskie najlepszych młodych ( do lat 23 ) piłkarzy z Porugalii i Hiszpanii. Na stadionie w Gdyni frendziaki będą mogli zobaczyć gwiazdy La Ligi, Serie A, Premier League, Bundesligi czy też ligi portugalskiej. W akcji zobaczymy m.in. Marco Asensio ( Real Madryt ), Denisa Suareza (  FC Barcelona ), Gerarda Deulofeu ( AC Milan ), Hectora Bellerina ( Arsenal ), Saula Nigueza ( Atletico Madryt ), Alejandro Grimaldo (Benfica - możliwy transfer do Manchesteru City ), Renato Sanchesa ( Bayern Monachium - strzelił bramkę w meczu z Polską na EURO 2016 we Francji ), Goncalo Guedesa ( PSG ). Ubieramy się w żółto-czarne koszulki i zabieramy czarne bluzy RG.Zbiórka i wyjazd we wtorek 20 czerwca o godz. 15.00 spod Zespołu Szkół w Dywitach.

Wybuchowy prezent na urodziny Pani Prezes
Wybuchowy prezent na urodziny Pani Prezes

Ładny prezent urodzinowy dostała Pani Prezes od młodzików Frendo. W swoim ostatnim spotkaniu sezonu piłkarze z Dywit zaaplikowali rówieśnikom z KS Wojciechy 10 bramek.To najwyższe zwycięstwo ligowe Frendo. Ostre strzelanie rozpoczęło się bardzo szybko. JUż w 3 min. wynik otworzył Maciek Sieluk. Dwie minuty później Masiu poprawił i było już 2:0. Kolejne minuty do dominacja naszego zespołu. Sytuacje pod bramką zespołu z Wojciech mnożyły się. Do przerwy zdobyliśmy jeszcze dwa gole a na listę strzelców wpisali się Marcel i Qki. Pod koniec pierwszej odsony spotkania przytrafił nam się błąd w linii defensywnej i niestety straciliśmy bramkę. Do przerwy 4:1. Po zmianie stron znowu zdominowaliśmy zespół gości i strzelanie trwało nadal. Do bramki przyjezdnych trafiali Fabian, Marcel, Mikołaj Truszczyński, Jawor i Qki. Przytrafiło na się znowu kIlka błędów w obronie, jednak na posterunku zawsze czuwał pewnie broniący tego dnia Szymon Nowakowski. Po meczu było duża radość, życzenia urodzinowe oraz lody od Pani Prezes. Zakończenie sezonu było udane !

Ostatnia kolejka młodzików
Ostatnia kolejka młodzików

W piątek 9 czerwca odbędzie sie ostatnia kolejka w lidze młodzików. Zespół Frendo podejmie na własnym stadionie drużynę KS Wojciechy. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Dywitach o godz. 17.30. Zbiórka zawodników godz. 16.45. Zabieramy ze sobą sprzęt granatowo-bordowy oraz żółto-czarne koszulki i żółte getry, legitymacje i oczywiście ochraniacze.

Powołani zawodnicy :

Fabian Fiuk, Marcel Melnyk, Mikołaj Truszczyński, Kuba Jasiński, Mateusz Pik, Jakub Jaworski, Maciej Sieluk, Szymon Kucharzewski, Aleksander Stomski, Konrad Lewandowski, Szymon Nowakowski, Konrad Żyliński, Michał Król, Mikołaj Sieradzki, Maciej Klemczak

Frendo Cup 2017 za nami
Frendo Cup 2017 za nami

Emocje, piękne bramki oraz dużo radości towarzyszyło III edycji Frendo Cup organizowanemu przez UKS Frendo Dywity. Na kieźlińskim Orliku spotkało się ok 100 młodych piłkarzy ( rocznik 2005 i młodsi ), aby powalczyć o przepiękny puchar i ciekawie spędzić czerwcową niedzielę. Oprócz 2 drużyn wystawionych przez gospodarzy mogliśmy zobaczyć w akcji BKS Tęczę Biskupiec, UKS Jedynkę Nidzica, OKS Sokół Ostróda , SKS Szczytno, Vęgorię Węgorzewo i Polonię Pasłęk. Pierwsza część turnieju to faza grupowa, którą najlepiej pokonała Vęgoria i Tęcza Biskupiec. Zespoły Frendo nie do końca " odpaliły ". Co prawda Frendo II złożona z młodszych zawodników radziła sobie bardzo dzielnie, ale za to Frendo I swoje wspaniałe akcje przeplatała prostymi błędami, co przełożyło sie tylko na 3 miejsce w grupie. Faza pucharowa została zdominowana przez drużyny z grupy A,  które wygrały swoje spotkania. Finał to popis zawodników Poloni Pasłęk, którzy odniieśli pewne zwycięstwo nad Vęgorią. Na wielkie brawa zasługuje postawa młodszych Frendziakow, którzy pokazali naprawdę fajny futbol. Starsza grupa przegrała tylko jedno spotkanie. To też bardzo dobry wynik, jednak remisy w początkowej fazie rywalizacji pozwoliły jedynie na zajęcie 5 miejsca w turnieju. Wielkie podziękowania należą sie wszystkim rodzicom ( z członkami Zarządu na czele ) , którzy zaangażowali się w organizacje turnieju  i stworzyli naprawdę wspaniałą atmosferę i pokazali mistrzowski poziom organizacyjny. Wielki słowa podziękowania należą się również wszystkim sponsorom, bez których wiele wykonanych zadań nie byłoby możliwych. DLA WSZYSTKICH WIELKIE SŁOWA UZNANIA  I PODZIĘKOWANIA !!!

WYNIKI TURNIEJU ............................

Projekt dofinansowany
z budżetu
Współpracujemy z
. . .
Centrum Terapii Manualnej
i Rehabilitacji
Składki członkowskie
Wpłacamy 20 zł/m-c

Bank WBS

Dziękujemy :)

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?